יום חמישי, 28 באפריל 2011

שידרוג הפרופיל בלינקדאין - טיפים רבי ערך

לינקדאין היא רשת חברתית עסקית, כלי מעולה לשיווק B2B. דנתי בחשיבות פלטפורמה זו ובכליה השונים בפוסטים הקודמים, כעת אציג בפניכם מספר טיפים שישדרגו בכמה רמות את פרופיל הלינקדאין שלכם.
* כמובן לפני שתיגשו לעצות אלו , וודאו שמילאתם את הפרופיל שלכם לכדי 100% , השקיעו בזה זמן ומחשבה וזה הדבר הראשון בחשיבותו.
לאחר שהפרופיל שלכם שלם קחו לתשומת ליבכם את הדברים הבאים:
א. בניית רזומה באנגלית. בקלות, ביעילות ובעל עיצוב נעים לעין לצורך שימושים שונים. לחצו כאן ותוכלו לייצא את הפרופיל שלכם בזריזות למסמך קו"ח מסודר ולבחירתכם מספר טמפלטים. תוכלו לשמור את הטמפלט הנבחר כקובץ PDF , לקבל לינק URL ישיר לקובץ ולשתול אותו באתרים חיצוניים, לשלוח במייל ועוד ועוד.
ב. לגולשי FIREFOX הורדת PLUGIN המאפשר התכתבות ושליחת הודעות ישירות מחשבון המייל שלכם ללא צורך בכניסה לחשבון הלינקדאין שלכם. לחצו כאן
ג. ייצוא קשרי הלינקדאין לקבצי CSV (אאוטלוק) בניית מאגר חיצוני לשם דיוור שיווקי. גשו ל CONNECTION ואז בתחתית העמוד לחצו על EXPORT CONNECTIONS.
ד. שפרו את הSEO של הפרופיל שלכם, למרות שכחברי הרשת אתם נהנים מעבודת SEO קבועה וטובה שמבצע האתר לינקדאין אך בכמה פעולות פשוטות תוכלו להקפיץ את שמכם\שם העסק בכתיבת מילות מפתח שונות.
הלינקים שאתם שותלים בפרופיל שלכם בעלי חשיבות רבה, הלינק לבלוג שלכם, הלינק לאתר שלכם, הלינק לאתר החברה שלכם . על ידי שינוי כותרות כל לינק תוכלו ליצור בידול ומכאן שיפור ברמת הSEO. הכותרות צריכות לכלול את המילים MY BLOG\MY WEBSITE . על ידי כניסה לEDIT WEBSITE ובחירה בDROPBOX את אופצית OTHER תוכלו לקבוע כותרת כרצונכם ולא להיעזר באופציות הDEFAULT של המערכת.
מנועי חיפוש בכלל וGOOGLE בפרט משתמשים בCRAWL לסקירת כל עמוד ועמוד, רובם מתחילים מלמעלה למטה ולכן המפגש הראשון עם הדף שלכם יתרחש בכותרת העמוד. חשיבות מכרעת לכותרת , אם תציינו שם מעבר לשם העסק את שמכם הפרטי ולהיפך תוכלו לשדרג את הSEO של מילות החיפוש הללו. לדוגמה במקום לרשום NIR HULI בפרופיל רשמו NIR HULI - NINJAMONKEY.
ה. ציינו את חשבונותיכם בפלטפורמות השונות, פייסבוק\טוויטר\יוטיוב וכו'. צרו סינרגיה בין כולם - בלינקדאין זה אפשרי ברמת הוספת אפליקציות שונות. לדוגמה להוספת וידיאו מיוטיוב שיופיע בעמוד הפרופיל שלכם התקינו את אפליקצית GOOGLE DOCS, להופעת הבלוג שלכם התקינו את BLOG LINK וכ'ו.
ו. הצטרפו לקבוצות רבות משתתפים, הגיבו והשתתפו בדיונים.

צוות NINJAMONKEY

אין תגובות:

פרסום תגובה